Flaş Oyunlar

Rune II-CODEX

Rune II-CODEX

CODEX – TEK LİNK ISO BAĞLANTISI – TORRENT

SAVAŞÇI YÜKSEL! Ragnarok, günlerin sonu geliyor. İnsanlığı düzenbaz Loki’den kurtarmak için tek şans olduğu için tanrıların çağrısına kulak verin. ..

 • BİLGİ / İNDİR
 • SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 • EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
 • FRAGMAN
 • KURULUM

Başlık: RUNE II
Tür: Aksiyon, RYO
Geliştirici: Human Head Studios
Yayımcı: Ragnarok Game, LLC
Çıkış Tarihi: 2020

Yayın Adı : Rune II-CODEX
Boyut : 24.24 GB

OYUN HAKKINDA :

Ragnarok sırasında tanrıların düşeceği ve dokuz diyarın don ve ateş tarafından tüketileceği önceden söylenmişti… ama olan bu değildi. Tanrılar yok olmadı. Bunun yerine, yedi korkunç yıl boyunca devler, canavarlar ve ölümsüzler krallıkları harap ederken, tanrılar açıklanamaz bir şekilde korumalarını esirgediler. Karanlığa ve kaosa dalmış, insanlığın kendi Midgard dünyası, manyak Loki’nin zalim pençesinde tutsaktır.

Sert bir Viking savaşçısı olarak RUNE II oyuncuları, güçlü silahlar ve zırhlar için köyleri yağmalarken, tanrıları için görevleri tamamlarken ve güç ve sihir kutsamaları alırken seçtikleri tanrıya uyum sağlayacaklar. Görevin basit – Loki’yi yok et, ama bunu yalnız yapmana gerek yok. Ortak deneyimin avantajlarını ve yalnızca sayılarla gelen gücü elde etmek için Viking müttefiklerinizle takım kurun.

Zaman sana karşı. Loki, Midgard’ı sonsuz bir kıyamette tutarak Ragnarok’u sıfırlayacak. Kalk Savaşçı! Kendinizi ve tüm insanlığı İskandinav kıyametinden kurtarın.

ANA ÖZELLİKLER

Geniş ve Tehlikeli Toprakları Keşfedin

Bir zamanlar güzel olan Midgard, harabeler içinde, şekli bozulmuş ve boğulmuş halde yatıyor. Yıkım ve ölüme cesaret ederek, Loki’nin yardakçılarını ve Düzenbaz’ın kendisini aramak için harap olmuş dünyanızı takip edin. Ragnarok’un ülkeyi en çok çarpıttığı yerde, en güçlü silahları ve kaynakları orada bulabilirsiniz..

Yalnız Gidin veya Arkadaşlarla Takım Kurun

Günlerin sonunda tek başınıza cesur olun veya Ragnarok’ta size eşlik etmeleri için diğer savaşçıları davet edin. Birlikte, düşman kalelerini aşmak için bir uzun gemi filosuna yelken açın, devlere ve devasa canavarlara karşı yan yana savaşın ve Loki’nin kendisiyle yüz yüze gelin. Midgard’da en korkulan Viking’in kim olduğunu görmek için acımasız PvP savaşlarında Ragnarok’un çılgınlığına bir de ekleyin.

Tanrınızı Seçin

Görevlerinizde size yardımcı olacak benzersiz yetenekler ve beceriler elde etmek için bir İskandinav tanrısı ile hizaya geçin. Size güç veren Thor ile aynı hizada mısınız? Ya da Hel ile, size ölüler üzerinde güç veren kim? Ya da belki de Allfather’ın kendisi, Odin, size tehlikeli dünyadan ek koruma sağlayacak? Akıllıca seçim.

Günlerin Sonu

Ragnarok, Midgard topraklarını çok uzun süredir rahatsız ediyor. Sonu geliyor ama Loki’nin çarpık planı, onu günlerin sonunun başlangıcına geri döndürmek. Sen ve klanın, Trickster tanrısını yok etmek ve Midgard’ı sürekli bir Ragnarok’tan kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmalısınız.

Güçlü Ekipmanlar Toplayın ve Rün Güçlerini Kullanın

Mistik rünler aracılığıyla tanrınız için görevleri tamamlayın ve savaş yeteneklerinizi geliştirmek için güçlerini kullanın. Kendinizi bir tanrıyı devirebilecek bir savaşçıya dönüştürürken silah ve zırh kazanmak için köyleri yağmalayın ve güçlü düşmanları alt edin.

Göster Kendini

Efsanelerin önceden bildirdiği gibi, ölmekte olan krallığınız savaşla daha da parçalanıyor. Devasa canavarlar, devler, vahşi hayvanlar, yaşayan savaşçılar ve aynı şekilde onursuz ölüler, Midgard’dan geriye kalanlar üzerinde hakimiyet kurmak için birbirlerini yırtıyorlar. Savaşçı, mücadelenin üstüne çıkabilir misin? Loki’yi öldürerek en güçlü olduğunu kanıtlayabilir misin?

DOSYAYI İNDİR

MAGNET TORRENT LİNK

Rune.II-CODEX.torrent

TORRENT İNDİR

Rune.II-CODEX.torrent

Asgari:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafikler: nVidia GeForce 760 / AMD Radeon HD 7850
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD A-10
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafikler: nVidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 470
 • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

1. Çıkartın
2. Kurun
3. Oynayın!